Dotácia z BSK nám pomohla zakúpiť nové zariadenie ALBATROS

15/11/2022

Finančný príspevok, ktorý sme získali z Bratislavského samosprávneho kraja vo forme individuálnej dotácie, nám dopomohol k zakúpeniu nového zdvíhacieho a vertikalizačného zariadenia ALBATROS od renomovanej firmy Vermeiren. Vďaka nemu zlepšujeme kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti a tým aj kvalitu života ťažko chorých pacientov.


Čítať viac

Zlepšujeme kvalitu prostredia v petržalskom lesoparku

07/11/2022

Revitalizácia a postupné úpravy petržalského lesoparku v bezprostrednom okolí Domu RAFAEL sú našim dlhodobým cieľom. V projekte, ktorý finančne podporila Nadácia SLSP, sa nám podarilo vysadiť viac ako 40 ks stromov, vysadiť nové okrasné rastliny a doplniť nový mobiliár.


Čítať viac

Pietna spomienka s prejavom lásky a nádeje

06/11/2022

Vo štvrtok 3. novembra 2022 sa pri soche Panny Márie Sedembolestnej v priľahlom lesoparku Domu RAFAEL konala spomienková slávnosť na našich pacientov a klientov, ktorí už nie sú medzi nami. Na stretnutí a spoločnej modlitbe sa zúčastnili pozostalí príbuzní, niektorí klienti i zamestnanci.


Čítať viac

Oživili sme časť lesoparku

04/11/2022

Vďaka finančnej podpore z Nadácie mesta Bratislavy sa nám podarilo oživiť a skrášliť časť petržalského lesoparku v okolí zdravotno-sociálneho zariadenia Dom RAFAEL.


Čítať viac

Jesenný život v Dome Rafael

03/11/2022

Počas jesenných mesiacov nám život v Dome Rafael spestrilo viacero tematických podujatí i aktivizačných programov.


Čítať viac
2022 © RAFAEL, N.O.