Prevádzkovateľ čerpacích staníc SHELL, opäť ŠTEDRÝ DARCA v roku 2022
16. decembra 2022

Aj tentokrát nás v adventnom období štedro obdaril prevádzkovateľ čerpacích staníc Shell p. Jánošík.

Pán Jánošík je spolu so synom úspešným prevádzkovateľom čerpacích staníc Shell v Bratislave. Naše sociálno zdravotnícke zariadenie Dom RAFAEL sa po prvý krát stretlo s nezištnou štedrosťou p. Jánošíka počas „COVID obdobia“ v roku 2021. Odvtedy nás p. Jánošík zásobuje niekoľko krát do roka voňavým, čerstvým ovocím.

Počas Adventu 2022 sa p. Jánošík opäť nečakane objavil nielen s kartónmi plnými voňavých jabĺk a pomarančov, ale aj s rôznymi sponzorskými darčekmi pre našich zamestnancov. Pán Jánošík senior nás poctil aj osobnou návštevou, pobudol chvíľu s mladými ľuďmi s postihnutím, ktorí prichádzajú k nám do denného stacionáru. My sme sa mu na oplátku poďakovali a odchádzal obdarený aspoň s malou darčekovou taštičkou výrobkov, ako sú sušené jabĺčka, zázvorový sirup a drobná keramika, ktoré mladí ľudia s postihnutím vlastnoručne vyrábajú počas adventného obdobia.

Chceli by sme sa z celého srdca za celý tím Domu RAFAEL poďakovať p. Jánošíkovi senior a junior a zaželať všetko dobré v súkromnom a pracovnom živote, ako aj pokojne a radostné prežitie Vianočných sviatkov 2022.